Hallgatói Szolgáltató Központ

Veszprémi székhelyű cég munkatársat keres gyártástechnológus munkakörben

További részlet ekért érdeklődj a hszk@uni-neumann.hu e-mail címen vagy személyesen az irodában a 01.21 hirdetésszám megadásával.

Veszprémi székhelyű cég munkatársat keres gyártástechnológus munkakörben.

Feladatkör:
 Napi termelés felügyelete műszaki szempontból
 Dokumentációk, műszaki előírások készítése
 A műszaki változtatások bevezetése a termelésbe
 Támogatás nyújtása a termeléshez szükséges műszaki alapanyagok, szerszámok, és eszközök beszerzésénél, ajánlatok kérésénél
 Fejlesztési projektek gyártástechnológiai támogatása

Szükséges képzettség:
 Villamos- / gépész- / mechatronikai mérnöki végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:
 Német és/vagy angol társalgási szintű nyelvismeret
 Műanyag-fröccsöntési technológiák ismerete
 Jó szervezőkészség

Előnyt jelent:
 Kétkomponensű műgyanták feldolgozásában szerzett tapasztalat
 Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
 SAP ismeretek

Amit kínálnak:
 Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
 Kiváló munkakörnyezet
 Rugalmas munkaidő-beosztás