Hallgatói Szolgáltató Központ

Álláshirdetések, gyakorlati helyek

Szakmai gyakorlat lehetőség

Álláshirdetések, gyakorlati helyek Létrehozva: 2021.12.03 11:26 módosítva: 2021.12.03 12:36 Készítette : mohacsy.beatrix

Vállalatunk, az Iron and Steel Products Kft. főtevékenysége a vas- és acéláru csomagküldő és internetes kereskedelem (e-kereskedelem). A Kft. home office-os szakmai gyakornokokat keres.

Szükséges képességek

Marketing/Microsoft Excel/Kommunikáció

Tovább

Accounting Intern gyakornoki lehetőség

Álláshirdetések, gyakorlati helyek Létrehozva: 2021.12.03 11:01 módosítva: 2021.12.03 11:21 Készítette : mohacsy.beatrix

Would you like to make a difference to the environment? Do you want to work for a global and ethical company? Join EATON and help us provide energy-efficient solutions that make a real impact.
We make what matters work.

Are you ready to make your first step in accounting and accelerate your technical capabilities? This is a key role within the Accounting Function in the Budapest Business Centre of Eaton. The primary objective of the role is to support the accounting activities for daily operations of the customers in the EMEA region.

Help with month-end activities (bookkeeping, basic accounting entries), support the weekly payment process, perform balance sheet reconciliations on a monthly and/or quarterly basis.

Számvitel/Pénzügyi/Elemzőkészség/Microsoft Excel/SAP/Problémamegoldás/Kommunikáció/Csapatmunka

Tovább

Junior Employer Branding Assistant

Álláshirdetések, gyakorlati helyek Létrehozva: 2021.12.03 09:56 módosítva: 2021.12.03 11:00 Készítette : mohacsy.beatrix

Szeretnéd beindítani / folytatni karriered egy nemzetközi vállalatnál? Olyan helyet keresel, ahol gyors ütemben tudsz szakmailag fejlődni, rugalmas munkakörnyezetben? Ha jó referenciát keresel és szívesen dolgoznál egy laza csapatban, szerteágazó feladatokon, akkor nálunk a helyed! Nézd meg milyen nálunk dolgozni és jelentkezz hozzánk Junior Employer Branding Assistant.

Az Accenture Magyarország marketing csapata olyan lelkes junior employer branding asszisztenst keres, aki változást hoz és hídat képez a marketing és a recruitment osztály között. A munkaköröd része lesz, hogy hozzájárulj az Accenture Hungary üzleti növekedéséhez, azzal, hogy folyamatosan építed a vállalat munkáltatói márkáját és minél célzott, releváns tartalommal és állásokkal éred el az adott célközönséget

Online /Marketing/Rendezvényszervezés/Social Media/Grafikai tervezés/Íráskészség/Marketing/Adobe Photoshop/Microsoft Office/Szervezőkészség6Tárgyalókészség/Kommunikáció/Kreativitás/Motiváció

Tovább

Komissiózó állás

Álláshirdetések, gyakorlati helyek Létrehozva: 2021.12.02 11:10 módosítva: 2021.12.02 11:24 Készítette : Kasza Enikő

PHOENIX Pharma Zrt.

Csatlakozz hozzánk

Komissiózó pozícióba!

Magyarország egyik piacvezető gyógyszer-nagykereskedő vállalataként munkatársainkkal együtt gondoskodunk arról, hogy a gyógyszerek a megfelelő időben a megfelelő helyre kerüljenek.

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyógyszertári termékek komissiózása: gyógyszerek és gyógyszertári termékek pontos, precíz és tételes összekészítése (kézi szkennerrel, szalag mellett)
  • Raktári anyagmozgatás, árupakolás
  • Készletek folyamatos rendben tartása, ellenőrzése, polcfeltöltés
  • Automata komissiózógép csatorna feltöltés
  • Munkaterület tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megbízhatóság, pontos munkavégzés
  • Jó számolási készség
  • Megfelelő fizikai állóképesség
  • Munkához való felelősségteljes és pozitív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, adható havi mozgóbér)
  • Határozott idejű munkaszerződés a hosszabbítás lehetőségével
  • Összetartó, támogató csapat
  • Családias hangulat, kellemes munkahelyi környezet
  • Napi 4 órás munkavégzés, részmunkaidő:
    • 16:00/16:30 - 20:00/20:30

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Matkói út 24.

peregine_p_sara@phoenix.hu

Pályázati anyagod hirdetésre történő megküldésével hozzájárulsz ahhoz, hogy személyes adataidat a PHOENIX Pharma Zrt. a kiválasztási folyamat során, és azt követően hat hónapig munkaerő-kiválasztási célból kezelje.

Tovább