Hallgatói Szolgáltató Központ

TERMELÉSVEZETŐ ÉS MŰSZAK VEZETŐ pozíció

PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

26 ÉVE STABILAN MŰKÖDŐ, CSALÁDI VÁLLALKOZÁS MUNKATÁRSAT KERES MEZŐGAZDASÁGI (TOJÓTYÚK, NÖVÉNYTERMESZTÉS) VÁLLALKOZÁSBA.

Feladatok:
-az állatok tartásával és növénytermesztéssel kapcsolatos munkafolyamatok szakmai irányítása és felügyelete
-állattartás ellenőrzése napi szinten
-telephelyi napi munkafolyamatok kiosztása, munkák elvégzésének ellenőrzése
-telephely működésének irányítása

Elvárások:
-jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
-pontos, precíz munkavégzés
-az ágazat sajátosságaihoz igazodó munkaidő és munkarend vállalása
-jó problémamegoldó képesség

Amit kínálnak:
-felelősségteljes feladatok, szakmai kihívások
-hosszú távú biztos háttér
-munkába járás támogatása
-mobiltelefon
-kiemelkedő fizetés
-szükség szerint, hozzájárulás a lakhatási problémák megoldásához
-karrierépítés

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye –Szolnok vonzáskörzete

Ha jelentkezni szeretne, vagy további információra van szüksége az állással kapcsolatban az alábbi elérhetőségeken teheti meg:
E-MAIL: csajbokanett0342@gmail.com
TELEFON :. 0630/3709742