Hallgatói Szolgáltató Központ

Álláshirdetések, gyakorlati helyek

Diákmunka lehetőség a Four Points by Sheraton Kecskemét Hotelben

Álláshirdetések, gyakorlati helyek Létrehozva: 2022.08.29 15:30 módosítva: 2022.08.29 15:36 Készítette : mohacsy.beatrix

 Van annyi szabadidőd, hogy részmunkát vállalj? Pénzkereseti lehetőséget keresel az egyetemi évek alatt? A suli mellett könnyen végezhető munkát kínálunk, az egyetemtől alig 2 percre!

A Four Points by Sheraton Kecskemét Hotelben a következő diákmunka lehetőségek vannak:

  • Reggeliztető (minden reggel 6 és 10 óra között)
  • Szobalány (minden nap 8 és 16 óra között)
  • SPA recepciós (hétfőtől péntekig 8:00–10:00; 16:00–21:00h-ig, szombaton 8:00–20:00h-ig, vasárnap 08:00 – 16.00-ig)

Jelentkezz hozzánk és igazítsd az órarendedhez a megfelelő munkalehetőséget!

A tapasztalat nem elvárás, csak a lelkesedés!

Amit ajánlunk:

-        Korrekt bérezés, elszámolás

-        Előre tervezhető beosztás

-        Segítőkész fiatal csapat, emberközpontú vezetés

Munkavégzés helye: Kecskemét, Izsáki út 6.

Várjuk jelentkezésed: karrier@fourpointskecskemet.com

További információ: Németh Mariann, +36 70 503 2090

Tovább

Kertészeti technológus állást hirdet a Héjjas Kertészet

Álláshirdetések, gyakorlati helyek Létrehozva: 2022.08.29 15:10 módosítva: 2022.08.30 13:01 Készítette : mohacsy.beatrix

Álláshirdetés

Magyarország egyik legnagyobb, folyamatosan bővülő hideghajtatásos paprika termesztéssel foglalkozó kertészetébe keresünk új kollégákat . A kertészet fő profilja a hideghajtatásos, növényházas paprikatermesztés korszerű automatizált öntözőberendezéssel és biológiai növényvédelemmel . Emellett 7,5 hektáron foglalkozunk levendula termesztéssel illetve a megtermelt paprika csomagolásával. A következő  5 éven belül a kereskedelmi forgalomba kerülő robot technológia valamint a számítógépes folyamat felkövetés és kontroll szintén a kertészet fókuszában vannak az élőmunka csökkentése érdekében.

Kit keresünk:

közép vagy felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkező, technológiai újdonságokban jártas vagy affinis , innovatív , megoldásokat kereső, határozott, teljesítményarányos fizetéssel jól motiválható

Kertészeti technológust

Feladatok:

- Növénynevelési feladatok

- Tápanyagutánpótlás  hajtatott kultúrákban

- Öntözőrendszer karbantartása

- Az új technológiák projekt szintű bevezetése

- Részvétel a fejlesztések installációjában

- A kertészeti szakmunkát végző emberek irányítási feladataiban részvétel a többi vezetővel együtt

- Munkafolyamatok megtervezése, felkövetése

- Kertészet logisztikai feladatainak ellátása( kiszállítások, göngyöleg és áru mozgások a raktárak között)

Szükséges képességek, tapasztalatok:

- MS office, különösen  excel készség szintű használata

- Eredményorientált ,generatív probléma megoldó gondolkodásmód

- Emberek irányításában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Mit nyújtunk:

Természet közeli élet a hétköznapokban

Együtt növekedési ,fejlődési lehetőséget biztosítunk a kertészettel jövedelem valamint tudás ,tapasztalat szempontjából. Nemzetközi szintű vállalat irányítási rendszer bástyáin egy családi vállalkozás barátságos de célorientált környezete.

Jelentkezés e-mailben: takacsin.nora@gmail.com címen fényképes önéletrajzzal

Munkavégzés helye: Kecskemét-Méntelek

Tovább

König Kft. tervező mérnöki pozíciót hirdet

Álláshirdetések, gyakorlati helyek Létrehozva: 2022.07.29 07:52 módosítva: 2022.07.29 07:54 Készítette : mohacsy.beatrix

Tovább

Az MNB oktatási klub versenyt hirdet

Álláshirdetések, gyakorlati helyek Létrehozva: 2022.07.28 10:05 módosítva: 2022.07.28 10:09 Készítette : mohacsy.beatrix

Tisztelt Hallgatók!

Az MNB Oktatási Klub idén nyáron elindította Új Fenntartható Közgazdaságtan Versenyét, amelyre egyetemi hallgatók jelentkezését várja hazai és külhoni egyetemekről egyaránt.

A szervezők öt témakörben várnak pályaműveket, melyeket egyénileg kell elkészíteni.

Sikeres szereplés esetén akár nettó 300 000 Ft fődíjban is részesülhetnek a pályázók.

A versenyre benyújtandó pályamű az alábbi öt téma egyike köré épülhet:

 •                    A fenntarthatóság a 21. századi közgazdaság alapja

•                    Az új gazdaság új erőforrásokon alapszik

•                    Hogyan áll elő az „érték” a 21. században?

•                    Piac és állam egyensúlya

•                    Mélystruktúrák a gazdaság mögött

A pályaművek benyújtási határideje: 2022. szeptember 30., 23:59

A nevezési feltételek, valamint a verseny részletei a https://www.mnboktatasiklubverseny.hu/ oldalon találhatók.

HÁTTÉRANYAG:

Az Új Fenntartható Közgazdaságtan globális vitairatot és annak szakmai háttéranyagát a linkekre kattintva lehet elérni és letölteni.

Üdvözlettel,

MNB Oktatási Klub

Tovább