Hallgatói Szolgáltató Központ

Kertészeti technológus állást hirdet a Héjjas Kertészet

PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

Álláshirdetés

Magyarország egyik legnagyobb, folyamatosan bővülő hideghajtatásos paprika termesztéssel foglalkozó kertészetébe keresünk új kollégákat . A kertészet fő profilja a hideghajtatásos, növényházas paprikatermesztés korszerű automatizált öntözőberendezéssel és biológiai növényvédelemmel . Emellett 7,5 hektáron foglalkozunk levendula termesztéssel illetve a megtermelt paprika csomagolásával. A következő  5 éven belül a kereskedelmi forgalomba kerülő robot technológia valamint a számítógépes folyamat felkövetés és kontroll szintén a kertészet fókuszában vannak az élőmunka csökkentése érdekében.

Kit keresünk:

közép vagy felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkező, technológiai újdonságokban jártas vagy affinis , innovatív , megoldásokat kereső, határozott, teljesítményarányos fizetéssel jól motiválható

Kertészeti technológust

Feladatok:

- Növénynevelési feladatok

- Tápanyagutánpótlás  hajtatott kultúrákban

- Öntözőrendszer karbantartása

- Az új technológiák projekt szintű bevezetése

- Részvétel a fejlesztések installációjában

- A kertészeti szakmunkát végző emberek irányítási feladataiban részvétel a többi vezetővel együtt

- Munkafolyamatok megtervezése, felkövetése

- Kertészet logisztikai feladatainak ellátása( kiszállítások, göngyöleg és áru mozgások a raktárak között)

Szükséges képességek, tapasztalatok:

- MS office, különösen  excel készség szintű használata

- Eredményorientált ,generatív probléma megoldó gondolkodásmód

- Emberek irányításában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Mit nyújtunk:

Természet közeli élet a hétköznapokban

Együtt növekedési ,fejlődési lehetőséget biztosítunk a kertészettel jövedelem valamint tudás ,tapasztalat szempontjából. Nemzetközi szintű vállalat irányítási rendszer bástyáin egy családi vállalkozás barátságos de célorientált környezete.

Jelentkezés e-mailben: takacsin.nora@gmail.com címen fényképes önéletrajzzal

Munkavégzés helye: Kecskemét-Méntelek