Keresd a Hallgatói Szolgáltató Központ irodáját a GAMF Műszaki és Informatikai Kar Főépületében (Izsáki út 10.)!

Karrier tanácsadás

Munkát vagy gyakorlati helyet keresel? Elakadtál az önéletrajzoddal vagy a motivációs leveleddel? Nem tudod hogyan kezdj neki az álláskeresésnek? Je...

Karrier tanácsadás

Az MNB oktatási klub versenyt hirdet

Tisztelt Hallgatók!

Az MNB Oktatási Klub idén nyáron elindította Új Fenntartható Közgazdaságtan Versenyét, amelyre egyetemi hallgatók jelentkezését várja hazai és külhoni egyetemekről egyaránt.

A szervezők öt témakörben várnak pályaműveket, melyeket egyénileg kell elkészíteni.

Sikeres szereplés esetén akár nettó 300 000 Ft fődíjban is részesülhetnek a pályázók.

A versenyre benyújtandó pályamű az alábbi öt téma egyike köré épülhet:

•                    A fenntarthatóság a 21. századi közgazdaság alapja

•                    Az új gazdaság új erőforrásokon alapszik

•                    Hogyan áll elő az „érték” a 21. században?

•                    Piac és állam egyensúlya

•                    Mélystruktúrák a gazdaság mögött

A pályaművek benyújtási határideje: 2022. szeptember 30., 23:59

A nevezési feltételek, valamint a verseny részletei a https://www.mnboktatasiklubverseny.hu/ oldalon találhatók.

HÁTTÉRANYAG:

Az Új Fenntartható Közgazdaságtan globális vitairatot és annak szakmai háttéranyagát a linkekre kattintva lehet elérni és letölteni.

Üdvözlettel,

MNB Oktatási Klub