Hallgatói Szolgáltató Központ

Keresd a Hallgatói Szolgáltató Központ irodáját a GAMF Műszaki és Informatikai Kar Főépületében (Izsáki út 10.)!

Karrier tanácsadás

Munkát vagy gyakorlati helyet keresel? Elakadtál az önéletrajzoddal vagy a motivációs leveleddel? Nem tudod hogyan kezdj neki az álláskeresésnek? Je...

Pozíció: TE Connectivity – Gépészmérnök

PDF letöltés Cikk nyomtatása E-mail

Feladatkör bemutatása, Pozíció Leírása

  • Projekt feladatok ellátása, vagy kisebb projektek vezetése
  • Felmerülő műszaki problémák elemzése, javaslattétel a megoldásukra
  • Folyamat- és automatizálási platformok tervezési projektjeiben való részvétel
  • Folyamatok optimalizálása munkaerő-, energia-, anyagszükséglet költséghatékonyság figyelembevételével Feladatok megszervezése, koordinálása
  • Fejlesztőcsapat támogatása (próbagyártásban, termékminták)
  • Szakértőkkel, külföldi cégekkel való kapcsolattartás, tárgyalás
  • Jelentések készítése, riportálás a vezetők felé
  • Terület képviselése az értekezleteken és megbeszéléseken
  • Utasítások, P-FMEA készítése, dokumentációk karbantartása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség gépészmérnök képzésben
  • Erős számítógépes ismeretek, MS-Office eszközök magabiztos használata (Power Point, Excel, Word és Outlook)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önállóság, proaktivitás
  • Technikai-, és általános mérnökségi eszközök alapismerete, például CAD, CAE, ipari- vagy minőségügyi mérnökségi eszközök, LEAN vagy 6-sigma, DoE, FMEA, QFD stb.

Juttatások

  • Éves bónusz és 13. havi fizetés
  • Napi egyszeri melegétkezés 250 Ft/ebéd áron
  • Lakóhelytől függően a bejárás vagy az albérleti költségek támogatása
  • Ingyenes vállalati buszjáratok
  • Dolgozói kedvezmények helyi üzletekben és éttermekben
  • Iskolakezdési támogatás, ajándékcsomagok, dolgozói programok
  • Gyáron belüli ingyenes edzőterem
  • Home Office lehetősége
  • Biztonságos munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség, képzések
  • Felelősségteljes munka, összetett feladatok