Keresd a Hallgatói Szolgáltató Központ irodáját a GAMF Műszaki és Informatikai Kar Főépületében (Izsáki út 10.)!

Karrier tanácsadás

Munkát vagy gyakorlati helyet keresel? Elakadtál az önéletrajzoddal vagy a motivációs leveleddel? Nem tudod hogyan kezdj neki az álláskeresésnek? Je...

Karrier tanácsadás

QM gyakornoki lehetőség a CabTec Kft.-nél

Magabiztosan kommunikálsz idegen nyelven? Szeretnél a tanulmányaid mellett tapasztalatot is szerezni? Fontos számodra a rugalmas munkaidő beosztás?

Kecskeméti gyáregységünkbe keresünk QM GYAKORNOK kollégát!

A CabTec Cégcsoport egy globálisan működő sikeres svájci vállalkozás, amely több mint 10 000 vevőspecifikus árucikket kínál az egyedi kábelektől az összetett kábel-részegységek szereléséig bezárólag. A cég svájci, magyarországi, németországi és kínai telephelyein dolgozó több mint 1000 munkatársa, valamint közel 50 éves tapasztalata garantálja a stabilitást, megbízhatóságot.

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Feladatok:

• a Minőségirányítási csapat munkájának segítése

Számunkra te vagy az ideális jelölt, ha

• Aktív, nappali tagozatos hallgató jogviszonnyal rendelkezel
  • Tanulmányaid befejezéséhez lehetőség szerint már csak maximum 2 félév van hátra, így sok szabadidővel rendelkezel (szeretnénk, ha legalább heti 3 teljes napon számíthatnánk a munkádra)
  • Mérnöki vagy minőségirányításhoz köthető szakon tanulsz
  • Angol vagy német nyelven magabiztosan kommunikálsz szóban és írásban (aktív, min. középfokú nyelvtudás)
  • Otthonosan mozogsz az MS Office programok használatában
  • Jól terhelhető vagy szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni

Mire számíthatsz nálunk?